Top správa

28.04.2020
Od 1.mája si u nás môžete zapožičať neoprén aj na tréning na vodnom diele Žilina.
Kategória: Hlavná
Publikované: martin

Hlavný partneri

www.garmin.sk
FINIS
BLIZ
www.kompava.sk
OMAX

Partneri

zoznam znaciek bojky požičovňa akcia

Články

18.05.2015

Rajecký cross triatlon 2015

Celá akcia sa uskutoční  už 30.5.2015so štartom o 11:00 a na krásne súboje určite nebude núdza, takže si to rozhodne nenechajte ujsť, či už ako priamy účastník alebo divák. Minulý rok sa podujatia zúčastnilo takmer 70 pretekárov z rôznych kútov Slovenska. Úplne neohrozeným víťazom sa stal Jozef Tomašovič  z TRIAN ŠK UMB BB, ktorý každému zo svojich súperov „nasekal“ minimálne 9 minút. Medzi ženami  kraľovala Nika Čorbová, ktorá ukázala svoju stále sa zlepšujúcu formu.

Aj tento rok nás čaká neľahká, ale krásna trať začínajúca v miestnom rybníku Košiare. Plavci v hlavnej kategórii musia odplávať v cca 15°C vode 1km, dorastenci a hobby pretekári 500m. Pokračovaním bude 21 resp.10,5km krosová trať na horských bicykloch a preteky zakončíme behom okolo rybníka v dĺžke 6, resp. 3km. Keďže sú preteky zároveň aj súčasťou Slovenského pohára v kros triatlone, na ich priebeh  bude dohliadať Slovenská triatlonová únia na čele s hlavným rozhodcom M. Hraškom a technickým delegátom A. Hrúzovou. Neváhajte a ešte dnes sa prihláste na www.rajeckymaraton.sk, kde nájdete aj všetky potrebné informácie. Čaká na vás hneď niekoľko kategórií - Dorastenci a Dorastenky, Juniori a Juniorky, Muži, Veteráni muži, Ženy a Veteránky Ženy, pričom Slovenský pohár sa týka mužov, žien a veteránskych kategórií. V deň pretekov bude možné zapožičať si na mieste podujatia aj neoprén.

Tešíme sa na vašu účasť. Nestihli ste natrénovať a cítite rezervy? Nevadí, je tu pre vás hobby disciplína, kde si zo všetkého ukrojíte polovicu. A ak sa napríklad necítite vo vode ako ryba, potom oslovte kamarátov a vyskladajte štafetu, aj takúto kategóriu a ešte omnoho viac si pre vás pripravil Maratón klub Rajec.Vidíme sa na štarte!

Zabery z minulého ročníka si môžte pozrieť na krátkom videu tu:

Kategória: Hlavná, Preteky
Publikované: tomas
Web Analytics