Garmin FORERUNNER 935 čierno-šedý Maximalizovať

Garmin FORERUNNER 935 čierno-šedý

000613

549,90 €

Nový model prémiových multišportových hodiniek s GPS pre náročných! Forerunner 935 je novou generáciou športových meračov, určených pre široké spektrum aktivít.

Viac detailov

Popis produktu: 

Nový model prémiových multišportových hodiniek s GPS pre náročných! Forerunner 935 je novou generáciou športových meračov, určených pre široké spektrum aktivít. Vďaka svojej výbave poskytuje detailné analýzy, ktoré sú dostupné a neustále aktualizované v reálnom čase počas použitia. Ultra športový dizajn a nízka hmotnosť len 49 g s príjemným silikónovým remienkom, tvoria unikátne športové hodinky s pokročilou výbavou a doplnkovými smart-funkciami - vhodné aj na denné nosenie. Štandardne je vybavený aplikáciami pre beh, bicykel, plávanie (triathlon), ktoré sú doplnené o aplikácie pre turistiku, bežkovanie, paddleboarding, silové tréningy, veslovanie, golf a iné. Forerunner 935 sú dodávané s predinštalovanou aplikáciou Strava Live Suffer Score pre analýzu záťaže organizmu v reálnom čase. V cene zariadenia dostupný 60-dňový bezplatný trial Strava Premium. + ďalšie bonusy pre budovanie a sledovanie pokročilých tréningových plánov vďaka aplikácií Tranning Peaks. 

Hlavné prednosti a vylepšenia

• Nový integrovaný optický snímač pulzu Elevate™ - plne integrovaný do zadného krytu hodiniek, tak že nevyčnieva nad úroveň zadnej steny 
• Združený Performance widget – Centrálny widget so záznamom vášho zlepšenia a najdôležitejšie ukazovatele výkonu 
• Podpora pripojenia externých snímačov ANT+ a po novom aj Bluetooth
• Nové funkcie Pokročilého Tréningu – Training Effect 2.0. 
• Nové a zjednodušené používateľské rozhranie
• Group Track – umožňuje vzájomné sledovanie všetkých členov tréningovej skupiny v reálnom čase 

Vďaka novým možnostiam pripojenia hodiniek k smartfónu cez Bluetooth budete mať k dispozícii nové spektrum možností a funkcionality - sťahovanie / nahrávanie aktivít cez mobilnú aplikáciu Garmin Connect Mobile + zobrazovanie smart notifikácií z pripojeného smartfónu (sms, hovory, chat. hlavičky). 
• Forerunner® 935 je vybavený vstavaným optickým snímačom pulzu. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného snímača (hrudný pás) nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. 
• Forerunner 935 je možné štandardne rozšíriť cez ANT+ bezdrôtové rozhranie pre pripojenie voliteľných externých snímačov ako rôzne snímače pulzu, wattmeter integrovaný v pedáloch VECTOR & ANT+ snímač rýchlosti a kadencie na bicykel.
• Pokročilá bežecká metrika behu je novinkou vo funkcionalite športových hodiniek, ktorá je dostupná po pripojení kompatibilného snímaču pulzu HRM-Run / HRM-Tri (nie je v balení). Dĺžka kroku je meraná v reálnom čase pri behu. Meranie dĺžky kroku je užitočné vo vzťahu s dosahovanými tempami vašich behov. Rovnováha doby kontaktu so zemou meria symetriu doby kontaktu so zemou (len pri behu) medzi ľavou a pravou nohou. Vertikálny pomer (Vertical Ratio) je prezentovaný ako pomer hodnoty vertikálnej oscilácie a dĺžky kroku v percentuálnom vyjadrení. 
• Anaeróbny prah (Lactate Threshold) je funkcia pre odhad úrovne reálneho výkonu, pri ktorom sa znateľne zvyšuje únava organizmu. Inými slovami je to maximálna intenzita, pri ktorej je náš organizmus schopný udržiavať rovnováhu medzi tvorbou a odstraňovaním krvného laktátu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného snímača pulzu HRM-Premium a HRM-Run HRM-Tri 
• Stress Score umožňuje hodinkám monitorovať fyziologické zmeny (na základe sledovania variability pulzu), ktoré môžu naznačovať zvýšenie únavy organizmu. Prílišná únava organizmu pri behu môže viesť k zraneniam, ktoré ovlyvňujú výsledné (maximálne) tempo behu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného snímača HRM-Premium a HRM-Run HRM-Tr
• Pripravenosť na výkon (Performance Condition) funkcia analyzuje tempo, pulz a variabilitu pulzu v reálnom čase pre posúdenie vašej pripravenosti na výkon (tréning alebo pretek).variabilitu pulzu), ktoré môžu naznačovať zvýšenie únavy organizmu. 
• Dostupné základné metriky behu pri použití s kompatibilným snímačom pulzu HRM-Run / HRM-Tri (nie je v balení) - Kadencia behu, Vertikálna oscilácia, Čas kontaktu so zemou. 
• Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 24 hodín pri bežnom použití s GPS. Pri bežnom použití hodiniek so zapnutými smartnotifikáciami a optickým snímačom výdrž do 2-týždňov. UltraTrac režim záznamu s GPS, ktorý poskytne hodinkám výdrž až do 60 hodín (s vypnutým optickým snímačom). 
• Najúčinnejšou formou tréningu pre zlepšenie kondície, tempa a zvýšenie VO2 max je jednoznačne intervalový tréning. Výhodou zariadenia je možnosť kategorizovať športové aktivity (plávanie, cyklistika, beh) počas jedného tréningu či zaznamenávať čas presunu medzi intervalom (depo), čo umožňuje sledovať a analyzovať výkon od štartu až do cieľa, a tiež v rámci jednotlivých intervalov. 
• Štandardná analýza plaveckého výkonu je teraz doplnená o meranie a záznam pulzu aj počas plávania. Snímač pulzu HRM-Swim™ (nie je v balení) je špeciálne dizajnovaný pre spoľahlivé meranie pulzu vo vode (plávanie) - ideálny pre použitie výhradne počas plaveckého tréningu. Druhý snímač pulzu (nie je v balení) HRM-Tri™ je vytvorený s cieľom spoľahlivo merať pulz pri všetkých športoch - plávanie, beh a cyklistika plus poskytuje kompletnú metriku behu a daľšie výstupy - ideálny pre použitie počas celého triatlonového preteku. 
• Novinkou vo funkcionalite športových hodiniek je možnosť prepojenia hodiniek s kompatibilným smartfónom cez integrovaný Bluetooth Smart
• Váš Forerunner s pripojeným snímačom pulzu HRM-Run™ alebo HRM-Tri™ môžete tiež použiť na výpočet a zobrazenie odhadovaného času úplného zotavenia, pred ďalším tréningom. Funkcia "poradca pre zotavenie" zobrazí odhadovaný čas potrebné pre zotavanie ihneď po ukončení aktivity. 
• Forerunner 935 nie je len športový merač. Okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms a e-maily. 

Obsah balenia: FORERUNNER 935 čierno-šedý, USB nabíjací a dátový kábel, príručka v slovenčine