VISION Metron 55, Clincher Maximalizovať

VISION Metron 55, Clincher

051265

1 429,00 €

Základom kolies Vision Metron 55 Clincher sú aerodynamické plášťové ráfiky vyrobené z UD karbónu s výškou 55mm a šírkou 25mm. Špecifický široký 'U' tvar ráfikov zaručuje výbornú ovladateľnosť a tuhosť kolies za akýchkoľvek podmienok, najmä však pri jazde v bočnom vetre. Tento profil bol vyvinutý na základe rozsiahlych CFD analýz a testovaný vo veternom tuneli.

Viac detailov

Základom kolies Vision Metron 55 Clincher sú aerodynamické plášťové ráfiky vyrobené z UD karbónu s výškou 55mm a šírkou 25mm.
Špecifický široký 'U' tvar ráfikov zaručuje výbornú ovladateľnosť a tuhosť kolies za akýchkoľvek podmienok, najmä však pri jazde v bočnom vetre. Tento profil bol vyvinutý na základe rozsiahlych CFD analýz a testovaný vo veternom tuneli.
Minimálna doporučená šírka plášťov je 23mm.
Ráfiky sú zapletené na nábojoch Vision vybavených technológiou P.R.A.(Preload Reduction Assembly) a kvalitnými priemyselnými ložiskami pre minimalizáciu trenia a maximálnu efektivitu prenosu energie na 17mm vnútornej oske.
Kolesá sú ručne vypletané aero drôtmi s plochým profilom a ABS niplami v Taliansku. Predné koleso obsahuje radiálny výplet pozostávajúci z 18 drôtov. Zadné koleso obsahuje 21 drôtov vypletených v pomere 2:1 - 14 drôtov 2x krížených z pravej strany + 7 radiálnych drôtov z ľavej strany.
Duralový orech je kompatibilný s kazetami Shimano a Sram 9/10/11Speed.
Kolesá sú dodávané spolu s brzdovými klátikmi SwissStop, prepravným vakom na kolesá, predlžovacími ventilkovými adaptérmi a rýchloupínacími oskami Vision.
Hmotnosť 1595g.

8 iných produktov v rovnakej kategórii: