Svetlo TRON 800 predné 5f strieborné USB Maximalizovať

Svetlo TRON 800 predné 5f strieborné USB

455055

65,90 €

Svetlo na bicykel TRON 800 (I-340P) dosahuje novú úroveň životnosti a odolnosti voči vplyvom počasia, ktoré sa bežne nenachádzajú na bežných svetlách. 

Viac detailov

Svetlo na bicykel TRON 800 (I-340P) dosahuje novú úroveň životnosti a odolnosti voči vplyvom počasia, ktoré sa bežne nenachádzajú na bežných svetlách. Umiestnené v robustnom hliníkovom tele, ktoré je ideálne pre reguláciu teploty, sa môže TRON 800 pochváliť celým spektrom funkcií. Efektívny 10W LED systém produkuje neuveriteľných 800 lumenov jasného, bieleho osvetlenia. TRON 800 ponúka užívateľovi 5 režimov prevádzky od konštantného osvetlenia až po super jasné blikajúce režimy pre zvýšenú viditeľnosť. Vysoko presná optická šošovka zaisťuje, že projekcia osvetlenia z tejto jednotky je ostrá a konzistentná.

DIZAJN

TRON 800 je robustné, odolné a konštruované tak, aby odolalo rôznym vplyvom. Telo svetla je zo zliatiny a je nielen pevné, ale aj rýchlo odvádza teplo z jednotky, aby sa predišlo prehriatiu. Tento dizajn a výber materiálov umožňuje dosiahnuť vyššiu účinnosť dosahujúcu 800 lumenov len z 10 Wattového systému. Pogumované tlačidlá sú ľahko nahmatateľné a ľahko sa ovládajú aj v rukaviciach, zatiaľ čo indikátory batérie sú intuitívne a užitočné.

- Vynikajúci svetelný výkon 800 Lumenov
- 400 hodín výdrž pri blikaní
- Indikátor slabej batérie
- Indikátor kapacity batérie
- Funkcia pamäte režimu si zapamätá režim posledného svietenia
- Vodotesný štandard IPX4
- Širokoúhlý uhol svietenia
- Telo z hliníkovej zliatiny s technológiou rozptylu tepla

7 iných produktov v rovnakej kategórii: