REBOOTS

REBOOTS ONE

REBOOTS

REBOOTS ONE

775,00€ 799,00€

Reboots One sú inovatívne pneumatické regeneračné nohavice. Sú tvorené ôsmimi vzduchovými komorami, ktoré sa v závislosti od zvoleného programu postupne napĺňajú vzduchom a tým vytvárajú posuvnú vzostupnú kompresnú vlnu. Táto celoplošná kompresia pom..

REBOOTS ONE PANTS

REBOOTS

REBOOTS ONE PANTS

862,00€ 889,00€

Táto novinka pracuje rovnako ako Reboots One, s tým rozdielom, že siedma a ôsma komora pokrývajú aj sedacie svaly. Tým dosiahnete maximálny regeneračný efekt na nohy a zadok. K dispozícii je jedna originálna veľkosť nohavíc, ktorá je vhodná pre ľudí..

REBOOTS GO

REBOOTS

REBOOTS GO

872,00€ 899,00€

Reboots Go - vaša prenosná tajná zbraň proti únave a bolesti nôh.Reboots GO pracujú rovnako ako Reboots ONE, s tým rozdielom, že riadiaca jednotka/kompresor je napájaný na integrovanú batériu a tak je kdekoľvek využiteľný na regeneračnú aplikáciu. Vh..

REBOOTS GO PANTS

REBOOTS

REBOOTS GO PANTS

959,00€ 989,00€

Táto novinka pracuje rovnako ako Reboots GO, s tým rozdielom, že piata a šiesta komora pokrývajú aj sedacie svaly. Tým dosiahnete maximálny regeneračný efekt na nohy a zadok. K dispozícii je jedna originálna veľkosť nohavíc, ktorá je vhodná pre ľudí..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)