SwimRun batoh BornToSwim®

  • 44,90€

  • Výrobca: 360 SWIM
  • Kód produktu: swimrun-batoh-borntoswim
  • Dostupnosť: Skladom

SwimRun batoh BornToSwim®

SwimRun batoh  Je 2 v 1 - plavák a vak - Pri plávaní bezpečnostná bojka, ktorá uchová v suchu všetky Vaše veci a po plávaní ho môžete použiť ako viacúčelový batoh, stačí nasadiť popruhy.

Dá sa s ním behať, plávať, alebo ho použiť ako odolný športový batoh.


Parametre:

Farba: bójka oranžová s logom BornToSwim® , popruhy a nastaviteľnými pásmi sú čierne

Materiál: 190T Nylon s PVC záterom

Objem: Suchá časť 15L, nafukovacia časť 20 L

Rozmery: 35 x 70 cm

Dĺžka nastaviteľného pásu: 60 - 120 cm

Dĺžka odnímateľných popruhov na chrbát - 70 - 90 cm

Hrudný popruh, aby batoh držal na svojom mieste

Dĺžka lana na pripevnenie od pása k bójke: 30 - 45 cm

Mini karabína

Široký ventil na rýchle nafukovanie a vyfukovanie

Extra silné hrany

Hmotnosť: 600 gramov


Ak trénujete na plavecké alebo triatlonové  podujatie na otvorenej vode, alebo trávite veľa času vonku, určite musíte zvážiť túto plaveckú bójku s vakom do vašej výbavy.

Nosenie vecí počas behu, turistiky alebo bicyklovania na a z vášho obľúbeného miesta na plávanie môže byť trochu náročné, najmä ak nechcete počas plávania v otvorenej vode nechať nič na brehu a chcete mať cenné a potrebné veci pri sebe.

"All in one BornToSwim® Backpack Buoy" je ideálnym riešením daného problému.

Vďaka odnímateľným popruhom môžete SwimRun batoh použiť ako dostatočne veľký batoh na prepravu vecí na suchu.

Jednoducho odstráňte popruhy a je to plavecká bójka so suchým úložným priestorom. Zaistí Vám bezpečnosť počas plávania a udrží Vaše veci  v suchu.

Tento plavecký batoh je vyrobený z vysoko odolného materiálu, aby odolal aj drsnejšiemu zaobchádzaniu, s ktorým sa často stretávate počas plaveckého tréningu, je však dostatočne ľahký (iba 600 gramov vrátane popruhov na batoh), aby vám nebránil v obratnosti.

Je vybavený robustným dvojitým skrutkovacím ventilom, ktorý umožňuje vyfúknutie vaku v rekordnom čase, takže váš prechod z plaveckej bójky na prepravný vak nebude dlho trvať. Okrem toho je ventil veľmi odolný, takže sa ľahko nepoškodí.


Do suchej priehradky v batohu sa zmestí váš uterák bežnej veľkosti, bežecká alebo vychádzková obuv, lekárnička, výživa, tričko a niektoré cennosti ako kľúče od auta, peňaženka, telefón atď. ALEBO si môžete pribaliť aj napríklad digitálnu zrkadlovku a všetko zostane suché.

Otvor je dokonca dostatočne veľký aj na to, aby ste do vaku uložili aj cyklistickú prilbu.

Vodítko na bójke je pripevnené malou karabínou, ktorú je možné ľahko odopnúť a zavesiť na elastickú šnúrku medzi vami a plaveckou bójkou.